ادامه داستان

سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

اميدوارم حالتون خوب باشه يك راست مي رم سره ادامه داستان..............

برق از سرم پريد دنيا مي چرخيد و مي چرخيد و من هم باهاش مي چرخيدم به خودم اومدم ديدم تويه بالا پشت بوم خونم نشستم و دارم زار زار گريه مي كنم به حال خودم وسيما و آزادم ، آزاده اي كه تنها اميدم بود آخ كه دلم شكسته بود از دست خودم از دست روزگار از دست همه!!

ولي همش تقصير خودم بود همش!!

تصميم گرفتم تا از شهرمون برم به يك شهر ديگه كه هم جوش سالم تر باشه و هم بتونم دخترم رو نجات بدم ، نزارم از دستم بره و به هزار راه نرفته بيفته.

رفتم يكي از شهر هاي شمالي سيارمون كه خوش آب و هوا بود و هم به نظرم جوش خوب بود.

خانه اي ساختم و كارم رو به اونجا منتقل كردم من مشكل مالي نداشتم و وضعم خوب بود و سريع تونستم يه خونه خوب و شيك بسازم .

وقت زيادي رو با آزاده مي گذروندم با هاش دوست شده بودم و ديگه بهم اعتماد مي كرد و فهميدم كه با اون پسر شياد تويه يك مهموني دوست شده!!

خودم رو مي خوردم و ملامت مي كردم كه چرا دخترم به همچين جا هايي رفته جايي كه ((pool party)) باشه ديگه معلومه آخر و عاقبتش به كجا ها مي رسه!!

ولي ديگه گذشته بود چي كار مي تونستم بكنم؟؟

بعد از اين كه به اون شهر اومديم آزاده كاملا فرق كرد، صبح ها با هم ميرفتيم و مي دويديم و وقتي بر مي گشتيم با سيما صبحانه مي خورديم.

ديگه آزاده من اون آزاده قبل نبود كه تا لنگ ظهر بخوابه و براي هيچ كس احترامي قائل نباشه، شده بود يه پا خانوم وقتي تويه ذهنم تجسم مي كردم كه اگر برسم خونه دختره عزيزم مياد و بوسم ميكنه و خودشو مي ندازه تويه بغلم ديگه خستگيم در مي رفت .

صبح ها با صداي آزاده از خواب بلند مي شدم شب ها هم با شب به خير هاش به خواب مي رفتم آخ كه اون روزها به يادم مياد آتيش مي گيرم دلم مي خواد بميرم ..............

تا اينكه يك روز يكي از فاميل هاي سيما اومدن به شهر ما................ كاش كه نمي اومدن چون كه با اومدنشون زندگيم به هم ريخت اون اتفاق.....................................

ادامه دارد

تا بعد ........................................

يا علی23.gif

 

/ 7 نظر / 4 بازدید
امير - حد بي نهايت

سلام ... پس اينطور ... مثل اينکه انسان آفريده شده برای سختی کشيدن ... خودمونيم خوب بلدي چه موقع کات کنی و ادامه ندی ها ... پس تا ادامه ای ديگه ... به قول يه باحالی دنباله برنامه بعد از چند ادامه ... ياحق

دختر سياه پوش

سسسسسسسسسسسسلام..........خوبی بابا ای ول شعره که ماله سياه بود خيلی باحال بود.دممممممممممممممممت

maryami

سلام دوستم ... ممنون که به سيارکم اومدی ... خوشحالم که با سياره ی زيبای شما هم آشنا شدم . داستان شما رو من هم دنبال می کنم تا ببينم چه اتفاقی برای آزاده ی نازنين افتاده ... شاد باشی و سبز و صبور و عاشق تر . فدای تو .

لیلا

ای بابا اون اتفاقه چی بود؟؟؟؟؟؟ دق دادی...حالا نميشه يدفعه تعريف کنی؟؟؟؟ ولی قشنگه...منتظر ادامش ميمونم..فعلآ ياحق..//ليلا//

nilofar

salam . man ye bare digam inja nazar dade bodam . nemidonam chera nist . be har hal jaleb minevisy . amma man chon az avvale dastan nabodam nemifahmam ghaziye chiye . ya aslan marbot be kiye . khoshhal misham ye gozidey baram tarif kon . amma be har hal malome ke ghalame tavanayi dary . baz ham be man sar bezan . bye

مهرداد

زمان در ابتدا حکایت از ویرانی ایران می دهد .اما با نگاهی دقیق می شود د ید که این ویرانی نیست , این یک تولد است, تولد و زایشی که جهان هستی را تکان خواهد داد .... هر قدر در جامعه امروزِ ما به نظر زشتی وپلیدی به چشم آید , نشان از دید ماست که دردها را می بینیم وبرای درمان باید اول درد را دید . وامروز همه ایرانیان ِ جوان به این باور رسیده اند که , تنها خودمان باید خانه وکاشانه را از نو بسا زیم . نه رهبری از آن سوی آب ونه مردی فراتر از زمین نخواهد آمد تا کشور من وتو را برای زندگی بهتر بسازد . پس همه با هم همقدم می شویم تا در هر جای دنیاییم و با هر پولی که داریم یا نداریم فقط و فقط به ایران فکر کنیم . به فردا که جهان از آن ماست وجهان غبطه ایران را خواهد خورد .